NFM15HC435D0E3D
Číslo produktu DigiKey
490-NFM15HC435D0E3DTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-NFM15HC435D0E3DCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-NFM15HC435D0E3DDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM15HC435D0E3D
Popis
CAP FEEDTHRU 4.3UF 20% 2.5V 0402
Podrobný popis
4.3 µF Průchodkový kondenzátor 2,5V 2 A 30mOhm 0402 (1005 metrický), 3 PC podložek
Kategorie
Jmenovité napětí
2,5V
Proud
2 A
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
30mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kapacita
4.3 µF
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
±20%
Výška (max)
0,020" (0,50mm)