NFM18HC106D0G3L
Číslo produktu DigiKey
490-NFM18HC106D0G3LTR-ND - Páska a cívka (TR)
490-NFM18HC106D0G3LCT-ND - Řezaná páska (CT)
490-NFM18HC106D0G3LDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NFM18HC106D0G3L
Popis
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 4V 0603
Podrobný popis
10 µF Průchodkový kondenzátor 4V 4 A 30mOhm 0603 (1608 metrický), 3 PC podložek
Modely EDA/CAD
NFM18HC106D0G3L Modely
Kategorie
Proud
4 A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
30mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Kapacita
10 µF
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±20%
Výška (max)
0,053" (1,35mm)
Jmenovité napětí
4V