DLW21SZ900HQ2L
Číslo produktu DigiKey
490-14402-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-14402-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-14402-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DLW21SZ900HQ2L
Popis
CMC 280MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 410mOhm
Modely EDA/CAD
DLW21SZ900HQ2L Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
410mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
20V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz
Jmenovitý proud (max)
280mA