BLM15AX121SZ1D
Číslo produktu DigiKey
490-16510-2-ND - Páska a cívka (TR)
490-16510-1-ND - Řezaná páska (CT)
490-16510-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BLM15AX121SZ1D
Popis
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
120 Ohms @ 100 MHz 1 Výkon, Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 700mA 130mOhm
Modely EDA/CAD
BLM15AX121SZ1D Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
130mOhm
Výrobce
Murata Electronics
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Montáž na povrch
Typ filtru
Výkon, Vedení signálu
Výška (max)
0,022" (0,55mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,022" Š (1,00mm x 0,55mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Základní číslo produktu
Jmenovitý proud (max)
700mA