TSW-103-23-L-S
Číslo produktu DigiKey
SAM1071-03-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TSW-103-23-L-S
Popis
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor 3 position 0,100" (2,54mm)
Modely EDA/CAD
TSW-103-23-L-S Modely
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Řada
Délka kontaktu - kolík
0,115" (2,92mm)
Celková délka kontaktů
0,445" (11,30mm)
Výška izolace
0,100" (2,54mm)
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Rozteč - kontakty
Tloušťka povrchu kontaktu - spojovací část
10,0µin (0,25µm)
Počet řad
1
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Další zdroje
Skladem: 953
Skladové zásoby výrobce: 2 316
Alternativní délka
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Skladem: 241
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM