HB0820-2R5305-R
Číslo produktu DigiKey
283-3123-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HB0820-2R5305-R
Popis
CAP 3F -10% +30% 2.5V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 F Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Plechovka 160mOhm při 100Hz 1000h při 70°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HB0820-2R5305-R Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
3 F
Velikost / rozměry
0,335" prům. (8,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,827" (21,00mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
160mOhm při 100Hz