DGH305Q2R7
Číslo produktu DigiKey
338-DGH305Q2R7-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DGH305Q2R7
Popis
CAPACITOR 3F -10%, +30% 2.7V TH
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 80mOhm při 1kHz 1500h při 85°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 85°C
Výrobce
Cornell Dubilier Knowles
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
3 F
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,846" (21,50mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
80mOhm při 1kHz