HV1020-2R7505-R
Číslo produktu DigiKey
283-HV1020-2R7505-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HV1020-2R7505-R
Popis
CAP 5F -10% +30% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 40mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
5 F
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
0,878" (22,30mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40mOhm při 100Hz