XV3550-2R7307-R
Číslo produktu DigiKey
283-XV3550-2R7307-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XV3550-2R7307-R
Popis
CAP 300F -5% +10% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
300 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Krabice - nacvakávací 4,5mOhm 1500h při 65°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
XV3550-2R7307-R Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1500h při 65°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Krabice - nacvakávací
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,886" (22,50mm)
Kapacita
300 F
Velikost / rozměry
1,378" prům. (35,00mm)
Tolerance
-5%, +10%
Výška při usazení (max)
2,047" (52,00mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
4,5mOhm