402F38411CLR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
CTS-Frequency Controls
Skladem : 8 949
Katalogový list
Similar
CTS-Frequency Controls
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
ECS Inc.
38.4 MHz ±10ppm Krystal 12pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
402F38411CLR
Číslo produktu DigiKey
402F38411CLR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
402F38411CLR
Popis
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
402F38411CLR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
12pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
38.4 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)