416F38411CAT není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Similar
CTS-Frequency Controls
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
CTS-Frequency Controls
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
ECS Inc.
Jauch Quartz
Jauch Quartz
38.4 MHz ±10ppm Krystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
416F38411CAT
Číslo produktu DigiKey
416F38411CAT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
416F38411CAT
Popis
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
416F38411CAT Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
10pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Kmitočet
38.4 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,047" Š (1,60mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,018" (0,45mm)