416F38411CAR | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | 416F38411CAR |
Popis | CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 38.4 MHz ±10ppm Krystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, Bez přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | 416F38411CAR Modely |
Kategorie | Zátěžná kapacita 10pF |
Mfr | Ekvivalentní sériový odpor (ESR) 150 Ohms |
Řada | Provozní režim Základní |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -20°C ~ 70°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ Krystal Mhz | Pouzdro |
Kmitočet 38.4 MHz | Dodávaná velikost pouzdra 4-SMD (1,6x1,2) |
Kmitočtová stabilita ±10ppm | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,047" Š (1,60mm x 1,20mm) |
Kmitočtová tolerance ±10ppm | Výška při usazení (max) 0,018" (0,45mm) |