416F38411CLR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
CTS-Frequency Controls
Skladem : 5 520
Katalogový list
Similar
Parametrický ekvivalent
TXC CORPORATION
ECS Inc.
Jauch Quartz
Jauch Quartz
38.4 MHz ±10ppm Krystal 12pF 150 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
416F38411CLR
Číslo produktu DigiKey
416F38411CLR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
416F38411CLR
Popis
CRYSTAL 38.4000MHZ 12PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
416F38411CLR Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
12pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet
38.4 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,047" Š (1,60mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,018" (0,45mm)