402F38411CJT není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
CTS-Frequency Controls
Skladem : 8 949
TXC CORPORATION
Abracon LLC
Abracon LLC
ECS Inc.
ECS Inc.
38.4 MHz ±10ppm Krystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
402F38411CJT
Číslo produktu DigiKey
402F38411CJT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
402F38411CJT
Popis
CRYSTAL 38.4000MHZ 9PF SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
402F38411CJT Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
9pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Kmitočet
38.4 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)