402F38411CKR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
CTS-Frequency Controls
Skladem : 8 949
TXC CORPORATION
38.4 MHz ±10ppm Krystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
402F38411CKR
Číslo produktu DigiKey
402F38411CKR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
402F38411CKR
Popis
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zátěžná kapacita
8pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet
38.4 MHz
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)