416F38411CTT není skladem a zpětné objednávky nejsou aktuálně k dispozici.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
CTS-Frequency Controls
Skladem : 0
Katalogový list
38.4 MHz ±10ppm Krystal 6pF 150 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
416F38411CTT
Číslo produktu DigiKey
416F38411CTT-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
416F38411CTT
Popis
CRYSTAL 38.4000MHZ 6PF SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
416F38411CTT Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
6pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
38.4 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (1,6x1,2)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,047" Š (1,60mm x 1,20mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,018" (0,45mm)