402F38411CJR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
CTS-Frequency Controls
Skladem : 8 949
Katalogový list
Similar
CTS-Frequency Controls
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
TXC CORPORATION
TXC CORPORATION
38.4 MHz ±10ppm Krystal 9pF 60 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
402F38411CJR
Číslo produktu DigiKey
402F38411CJR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
402F38411CJR
Popis
CRYSTAL 38.4000MHZ 9PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zátěžná kapacita
9pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
60 Ohms
Řada
Provozní režim
Základní
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Krystal Mhz
Pouzdro
Kmitočet
38.4 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2x1,6)
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Kmitočtová tolerance
±10ppm
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)