SK2R2M350ST
Číslo produktu DigiKey
338-SK2R2M350ST-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SK2R2M350ST
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µF 350 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 120,63Ohm při 120Hz 2000h při 85°C
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Mfr
Polarizace
Polární
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
28 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
350 V
Způsob montáže
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
120,63Ohm při 120Hz
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Životnost při teplotě
2000h při 85°C