400LEX2.2MEFC8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-2724-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400LEX2.2MEFC8X11.5
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 5000h při 125°C
Modely EDA/CAD
400LEX2.2MEFC8X11.5 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
40 mA @ 120 Hz
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,531" (13,50mm)
Jmenovité napětí
400 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
5000h při 125°C