ECA-2VM2R2
Číslo produktu DigiKey
10-ECA-2VM2R2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ECA-2VM2R2
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Podrobný popis
2.2 µF 350 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 85°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
55 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
93.5 mA @ 10 kHz
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,492" (12,50mm)
Jmenovité napětí
350 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C