UVR2V2R2MPD
Číslo produktu DigiKey
493-1215-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
UVR2V2R2MPD
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µF 350 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 2000h při 85°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
UVR2V2R2MPD Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
38 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
60.8 mA @ 10 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
350 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C