400LLE2R2MEFC8X9
Číslo produktu DigiKey
1189-1330-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400LLE2R2MEFC8X9
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 12000h při 105°C
Modely EDA/CAD
400LLE2R2MEFC8X9 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
36 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,433" (11,00mm)
Jmenovité napětí
400 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
12000h při 105°C