SEK2R2M350ST
Číslo produktu DigiKey
338-SEK2R2M350ST-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SEK2R2M350ST
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 350V RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µF 350 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 120,63Ohm při 120Hz 2000h při 105°C
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Mfr
Polarizace
Polární
Řada
Aplikace
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
35 mA @ 120 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
63 mA @ 10 kHz
Kapacita
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Jmenovité napětí
350 V
Výška při usazení (max)
0,453" (11,50mm)
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
120,63Ohm při 120Hz
Způsob montáže
Životnost při teplotě
2000h při 105°C