400BXC2.2MEFC8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-2280-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400BXC2.2MEFC8X11.5
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 8000h při 105°C
Modely EDA/CAD
400BXC2.2MEFC8X11.5 Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
19 mA @ 120 Hz
Balení
Hromadné balení
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
95 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,531" (13,50mm)
Jmenovité napětí
400 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
8000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-25°C ~ 105°C