ULD2G2R2MPD1TA
Číslo produktu DigiKey
493-ULD2G2R2MPD1TACT-ND - Řezaná páska (CT)
ULD2G2R2MPD1TA-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ULD2G2R2MPD1TA
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 15000h při 105°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ULD2G2R2MPD1TA Modely
Kategorie
Polarizace
Polární
Mfr
Aplikace
Řada
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
40 mA @ 120 Hz
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
80 mA @ 100 kHz
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,531" (13,50mm)
Jmenovité napětí
400 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
15000h při 105°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C