400LLE2R2MEFC8X11.5 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 551
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Rubycon
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Nichicon
Skladem : 2 789
2.2 µF 400 V Hliníkové elektrolytické kondenzátory Radiální, Plechovka 15000h při 105°C
400LLE2R2MEFC8X11.5
Číslo produktu DigiKey
1189-1329-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
400LLE2R2MEFC8X11.5
Popis
CAP ALUM 2.2UF 20% 400V RADIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
400LLE2R2MEFC8X11.5 Modely
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
40 mA @ 120 Hz
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,315" prům. (8,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,512" (13,00mm)
Jmenovité napětí
400 V
Způsob montáže
Životnost při teplotě
15000h při 105°C