CAS120M12BM2
Číslo produktu DigiKey
1697-CAS120M12BM2-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CAS120M12BM2
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V 193A MODULE
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 193A (Tc) 925W Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,6V při 6mA (typ.)
Výrobce
Wolfspeed, Inc.
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
378nC při 20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
6470pF při 800V
Balení
Hromadné balení
Výkon - max
925W
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (polomůstkový)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
193A (Tc)
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
16mOhm při 120A, 20V