MGJ2D241505SC
Číslo produktu DigiKey
811-3007-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MGJ2D241505SC
Popis
DC DC CONVERTER 15V -5V 2W
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -5V 80mA, 40mA 21,6V - 26,4V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MGJ2D241505SC Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
80mA, 40mA
Mfr
Výkon (W)
2 W
Řada
Izolační napětí
5.2 kV
Balení
Trubice
Aktivní
Vlastnosti
SCP
Provozní teplota
-40°C ~ 100°C
Účinnost
80,5%
Napětí - vstup (min)
21,6V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (max)
26,4V
Pouzdro
Modul 7-SIP, 5 přívodů
Napětí - výstup 1
Velikost / rozměry
0,77" D x 0,39" Š x 0,50" V (19,7mm x 10,0mm x 12,7mm)