MGJ6T24150505MC-R7
Číslo produktu DigiKey
811-3037-2-ND - Páska a cívka (TR)
811-3037-1-ND - Řezaná páska (CT)
811-3037-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MGJ6T24150505MC-R7
Popis
DC DC CONVERTER 15V -10V 6W
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -10V 240mA, 240mA 18V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MGJ6T24150505MC-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
240mA, 240mA
Mfr
Výkon (W)
6 W
Řada
Izolační napětí
5.2 kV
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
SCP, UVLO
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet výstupů
2
Účinnost
83%
Napětí - vstup (min)
18V
Napětí - vstup (max)
36V
Pouzdro
Modul 7 SMD
Napětí - výstup 1
Velikost / rozměry
1,23" D x 0,89" Š x 0,58" V (31,2mm x 22,6mm x 14,7mm)