MGJ3T24150505MC-R13
Číslo produktu DigiKey
811-MGJ3T24150505MC-R13TR-ND - Páska a cívka (TR)
811-MGJ3T24150505MC-R13CT-ND - Řezaná páska (CT)
811-MGJ3T24150505MC-R13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MGJ3T24150505MC-R13
Popis
DC DC CONVERTER 15V -10V 3W
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -10V 120mA, 120mA 18V - 36V Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MGJ3T24150505MC-R13 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
120mA, 120mA
Mfr
Výkon (W)
3 W
Řada
Izolační napětí
5.2 kV
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
ITE (komerční), Zdravotnictví
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
SCP, UVLO
Typ
Izolovaný modul
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Počet výstupů
2
Účinnost
81%
Napětí - vstup (min)
18V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
36V
Pouzdro
Modul 7 SMD
Napětí - výstup 1
Velikost / rozměry
0,91" D x 0,89" Š x 0,58" V (23,0mm x 22,6mm x 14,7mm)