MGJ3T12150505MC-R7
Číslo produktu DigiKey
811-3033-2-ND - Páska a cívka (TR)
811-3033-1-ND - Řezaná páska (CT)
811-3033-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MGJ3T12150505MC-R7
Popis
DC DC CONVERTER 15V -10V 3W
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Izolovaný modul DC/DC převodník 2 Výstup 15V -10V 120mA, 120mA 9V - 18V Vstup
Modely EDA/CAD
MGJ3T12150505MC-R7 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
120mA, 120mA
Mfr
Výkon (W)
3 W
Řada
Izolační napětí
5.2 kV
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Účinnost
82%
Napětí - vstup (min)
9V
Napětí - vstup (max)
18V
Velikost / rozměry
0,91" D x 0,89" Š x 0,58" V (23,0mm x 22,6mm x 14,7mm)