THS4150EVM
Číslo produktu DigiKey
296-10051-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THS4150EVM
Popis
EVAL BOARD FOR THS4150
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
THS4150 1 - jednoduchý Počet kanálů na IO Diferenciální Vyhodnocovací deska zesilovače
Kategorie
Šířka pásma -3dB
150MHz
Výrobce
Texas Instruments
Proud - výstup / kanál
85mA
Balení
Hromadné balení
Odebíraný proud (hlavní IO)
17,5mA
Stav součásti
Aktivní
Napájecí napětí, jednoduché/duální (±)
4V ~ 33V, ±2V ~ 16,5V
Počet kanálů na IC
1 - jednoduchý
Použitý IO/součást
THS4150
Typ zesilovače
Diferenciální
Obsah
Deska (desky)
Typ výstupu
Diferenciální
Základní číslo produktu
Rychlost přeběhu
650V/µs