THS4150IDGNR
Číslo produktu DigiKey
296-13344-2-ND - Páska a cívka (TR)
296-13344-1-ND - Řezaná páska (CT)
296-13344-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THS4150IDGNR
Popis
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8HVSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diferenciální Zesilovač 1 Obvod Diferenciální 8-HVSSOP
Modely EDA/CAD
THS4150IDGNR Modely
Kategorie
Napětí - vstupní offset
1.1 mV
Mfr
Odebíraný proud
17,5mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup / kanál
85 mA
Napětí - rozsah (min)
4 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
33 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Rychlost přeběhu
650V/µs
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka) podložka pro odvod tepla
340 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-HVSSOP
Šířka pásma -3dB
150 MHz