THS4150CDR je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Rochester Electronics, LLC
Skladem : 14 223
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Rochester Electronics, LLC
Skladem : 32 608
Katalogový list
Diferenciální Zesilovač 1 Obvod Diferenciální 8-SOIC
THS4150CDR
Číslo produktu DigiKey
THS4150CDR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THS4150CDR
Popis
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
THS4150CDR Modely
Kategorie
Napětí - vstupní offset
1.1 mV
Mfr
Odebíraný proud
17,5mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Proud - výstup / kanál
85 mA
Napětí - rozsah (min)
4 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
33 V
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Rychlost přeběhu
650V/µs
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
340 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Šířka pásma -3dB
150 MHz