THS4150CDGN
Číslo produktu DigiKey
THS4150CDGN-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THS4150CDGN
Popis
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8HVSSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diferenciální Zesilovač 1 Obvod Diferenciální 8-HVSSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
THS4150CDGN Modely
Kategorie
Napětí - vstupní offset
1.1 mV
Mfr
Odebíraný proud
17,5mA
Balení
Trubice
Proud - výstup / kanál
85 mA
Stav součásti
Aktivní
Napětí - rozsah (min)
4 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
33 V
Počet obvodů
1
Provozní teplota
0°C ~ 70°C
Typ výstupu
Diferenciální
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rychlost přeběhu
650V/µs
Pouzdro
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm šířka) podložka pro odvod tepla
340 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-HVSSOP
Šířka pásma -3dB
150 MHz