THS4150ID
Číslo produktu DigiKey
296-10052-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
THS4150ID
Popis
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diferenciální Zesilovač 1 Obvod Diferenciální 8-SOIC
Modely EDA/CAD
THS4150ID Modely
Kategorie
Napětí - vstupní offset
1.1 mV
Mfr
Odebíraný proud
17,5mA
Balení
Trubice
Proud - výstup / kanál
85 mA
Napětí - rozsah (min)
4 V
Typ zesilovače
Napětí - rozsah (max)
33 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Rychlost přeběhu
650V/µs
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
340 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Šířka pásma -3dB
150 MHz