LMS1587CT-3.3/NOPB není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 11 761
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 1 045
Katalogový list
Analog Devices Inc.
Analog Devices Inc.
Skladem : 148
Parametrický ekvivalent
Rochester Electronics, LLC
Skladem : 469
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 3A TO-220-3
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LMS1587CT-3.3/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LMS1587CT-3.3/NOPB-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMS1587CT-3.3/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
LMS1587CT-3.3/NOPB Modely
Klidový proud (Iq)
7 mA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
13 mA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
72dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (max)
13V
Pouzdro
TO-220-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Pokles napětí (max)
1,3V při 3A