LMS1587CT-3.3
Číslo produktu DigiKey
LMS1587CT-3.3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMS1587CT-3.3
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 3A TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMS1587CT-3.3 Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
7 mA
Balení
Trubice
Odebíraný proud (max)
13 mA
Stav součásti
Zastaralé
PSRR
72dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí - vstup (max)
13V
Pouzdro
TO-220-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Pokles napětí (max)
1,3V při 3A