LD1117V33
Číslo produktu DigiKey
497-1491-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LD1117V33
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 800mA TO-220
Modely EDA/CAD
LD1117V33 Modely
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Trubice
PSRR
75dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-220-3
Napětí - vstup (max)
15V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,2V při 800mA