LT1587CT-3.3#PBF
Číslo produktu DigiKey
LT1587CT-3.3#PBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LT1587CT-3.3#PBF
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 3A TO-220-3
Modely EDA/CAD
LT1587CT-3.3#PBF Modely
Kategorie
Pokles napětí (max)
1,3V při 3A
Mfr
Proud - výstup
Balení
Trubice
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Výstupní konfigurace
Způsob montáže
Průchozí otvor
Typ výstupu
Pouzdro
TO-220-3
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Napětí - vstup (max)
7V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V