LMS8117AMP-1.8/NOPB
Číslo produktu DigiKey
LMS8117AMP-1.8/NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
LMS8117AMP-1.8/NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
LMS8117AMP-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LMS8117AMP-1.8/NOPB
Popis
IC REG LINEAR 1.8V 1A SOT-223
Standardní dodací lhůta výrobce
6 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A SOT-223
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LMS8117AMP-1.8/NOPB Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
5 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
10 mA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
60 ~ 75dB (120Hz)
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
15V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223
Pokles napětí (max)
1,25V při 1A