PRPC040SBAN-M71RC
Číslo produktu DigiKey
S1111EC-40-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRPC040SBAN-M71RC
Popis
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 40 position 0,100" (2,54mm)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PRPC040SBAN-M71RC Modely
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Výška izolace
0,098" (2,50mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt
Další zdroje
Skladem: 365
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Alternativní délka
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM