PRPC038SBAN-M71RC
Číslo produktu DigiKey
S1111EC-38-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PRPC038SBAN-M71RC
Popis
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Průchozí otvor, Pravý úhel 38 position 0,100" (2,54mm)
Kategorie
Délka kontaktu - spojovací část
0,230" (5,84mm)
Mfr
Délka kontaktu - kolík
0,120" (3,05mm)
Výška izolace
0,098" (2,50mm)
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Jmenovitý proud (A)
3A na kontakt
Další zdroje
Položka s přidanou hodnotou
Alternativní délka
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Skladem: 365
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
Skladem: 0
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM