CCP1.25BK250
Číslo produktu DigiKey
1030-CCP1.25BK250-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCP1.25BK250
Popis
EXPAND SLEEVE 1.25" X 250' BLK
Podrobný popis
Objímka X 250' (76,20m) Černá
Délka
250' (76,20m)
Tloušťka stěny
0,024" (0,61mm)
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Průměr - vnitřní, nerozšířený
1,250" (31,75mm)
Průměr - vnitřní, rozšířený
1,500" (38,10mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 66
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Cívka
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
EXPAND SLEEVE 1.25" X 50' BLACK