CCP1.50BK250
Číslo produktu DigiKey
1030-CCP1.50BK250-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCP1.50BK250
Popis
EXPAND SLEEVE 1.5" X 250' BLACK
Podrobný popis
Objímka X 250' (76,20m) Černá
Délka
250' (76,20m)
Tloušťka stěny
0,024" (0,61mm)
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Průměr - vnitřní, nerozšířený
1,500" (38,10mm)
Průměr - vnitřní, rozšířený
2,000" (50,80mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 63
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Cívka
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
EXPAND SLEEVE 1.5" X 50' BLACK