CCP0.50BK500
Číslo produktu DigiKey
1030-CCP0.50BK500-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCP0.50BK500
Popis
EXPAND SLEEVE 1/2" X 500' BLACK
Podrobný popis
Objímka X 500' (152,40m) Černá
Délka
500' (152,40m)
Tloušťka stěny
0,024" (0,61mm)
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Průměr - vnitřní, nerozšířený
0,500" (12,70mm)
Průměr - vnitřní, rozšířený
0,750" (19,05mm)