CCP1.25BK50
Číslo produktu DigiKey
1030-CCP1.25BK50-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCP1.25BK50
Popis
EXPAND SLEEVE 1.25" X 50' BLACK
Podrobný popis
Objímka X 50,00' (15,24m) Černá
Délka
50,00' (15,24m)
Tloušťka stěny
0,024" (0,61mm)
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Průměr - vnitřní, nerozšířený
1,250" (31,75mm)
Průměr - vnitřní, rozšířený
1,500" (38,10mm)
Základní číslo produktu
Klasifikace ochrany životního prostředí a exportu
Dotazy a odpovědi k produktům
Další zdroje
Skladem: 39
Kontrola dalších příchozích skladových zásob
Cívka
Množství Jednotková cena Celk. cena
Standardní balení výrobce
Alternativní délka
EXPAND SLEEVE 1.25" X 250' BLK