CCP0.75BK250
Číslo produktu DigiKey
1030-CCP0.75BK250-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCP0.75BK250
Popis
EXPAND SLEEVING 3/4" X 250' BLK
Podrobný popis
Objímka X 250' (76,20m) Černá
Délka
250' (76,20m)
Tloušťka stěny
0,024" (0,61mm)
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Průměr - vnitřní, nerozšířený
0,750" (19,05mm)
Průměr - vnitřní, rozšířený
1,000" (25,40mm)