CCP0.75BK75
Číslo produktu DigiKey
1030-CCP0.75BK75-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCP0.75BK75
Popis
EXPAND SLEEVE 3/4" X 75' BLACK
Podrobný popis
Objímka X 75,00' (22,86m) Černá
Délka
75,00' (22,86m)
Tloušťka stěny
0,024" (0,61mm)
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Průměr - vnitřní, nerozšířený
0,750" (19,05mm)
Průměr - vnitřní, rozšířený
1,000" (25,40mm)