CCP0.25BK1000
Číslo produktu DigiKey
1030-CCP0.25BK1000-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CCP0.25BK1000
Popis
EXPAND SLEEVE 1/4" X 1000' BLK
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Objímka X 1000' (304,80m) Černá
Kategorie
Materiál
Polyethylentereftalát (PET), Bez halogenů
Výrobce
Techflex
Barva
Černá
Řada
Délka
1000' (304,80m)
Balení
Cívka
Tloušťka stěny
0,024" (0,61mm)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-70°C ~ 125°C
Typ
Objímka
Ochrana proti oděru
Odolné proti otěru a proříznutí, Odolný proti roztřepení
Typové vlastnosti
Rozšiřovatelné
Vlastnosti
Rovný řez
Průměr - vnitřní, nerozšířený
0,250" (6,35mm)
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Průměr - vnitřní, rozšířený
0,438" (11,13mm)